до 31.05.2026
-4%

Практична та стильна кросбаді-сумка, виготовлена з міцного нейлону з наповнювачем, завдяки чому вона тримає форму та виглядає об’ємно. Основне відділення закривається на блискавку, а всередині є додаткова кишеня для дрібних речей. Завдяки зручному формату й регульованому ременю сумку можна носити різними способами.
- Розмір: середній
- Колір: чорний
- Матеріал: нейлон з наповнювачем
- Застібка: блискавка
- Додатково: внутрішній карман, регульований ремінь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Чорний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Середній |
| Кількість відділень | 2 |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Тип застежки | Блискавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950,40 ₴


