
Антена LTE 14-16dB з кабелем 3м, 690-2700 МГц
1 780 ₴
1 708,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: A1034/1
Всеспрямована широкосмугова 42см вулична антена LTE має:
🔹 діапазон частот: 698-960/1710-2700 МГц
🔹 посилення: 14-16 dbi
🔹 напрямок: всеспрямована і водонепроникна з перехідником SMA-male
Призначена для зовнішньої установки з кабелем завдовжки 3м. і роз'ємом SMA male. Використовується для посилення стільникового зв'язку Київстар, Lifecell, Vodafone і передачі інтернет-даних 3G/4G LTE. Антена підходить для дво-, три- і чотиридіапазонних репітерів підсилювачів стільникового зв'язку. Крім того, антена може підключатися до будь-яких інших пристроїв, які потребують посилення сигналу, як-от 3G/4G роутери, GSM шлюзи, модеми для GSM сигналізації, POS-термінали. Його можна легко розмістити на відкритому повітрі, включно з дахами будинків, силовими щоглами, причепами для спостереження, офісом і будь-яким іншим місцем, яке ви хочете.
Правила встановлення: Під час встановлення антени тримайте її якомога вертикальніше і встановіть антену в найвищій точці на відкритому повітрі, щоб отримати найкращий сигнал. Вимкніть пристрій перед використанням, під'єднайте антену і знову ввімкніть пристрій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Всенаправлена |
| Застосування | Вуличне |
| Коефіцієнт посилення | 16 dBi |
| Ширина променя | Всеспрямований |
| Тип поляризації | Подвійна |
| Вид роз'ємів | SMA |
| Кількість роз'ємів | 1 шт. |
| Мінімальна робоча температура | -30 °С |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Діаметр | 64 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 64 мм |
| Висота | 420 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Тип кріплення | На кронштейні |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип роз'єму | TS9 |
- Ціна: 1 708,80 ₴
