
Коробка з дерева з гравіюванням 90*70*67мм
250 ₴
- В наявності
- Код: D001
+380 (50) 771-00-75
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев’яна подарункова коробка з гравіюванням
Компактна коробка з натурального дерева з гравіюванням у вигляді герба України. Ідеально підходить для зберігання прикрас, сувенірів або оформлення подарунка. Має зручну відкидну кришку та акуратну збірку.
Характеристики:
- Розмір: 90 × 70 × 68 мм
- Матеріал: МДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Прямокутна |
| Висота | 68 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Візерунки і принти | Українська вишивка |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴


